pátek 14. 6. – Koliba Březůvky (dopoledne předškoláci, odpoledne všechny děti s rodiči)

3.6.2019

Koliba Březůvky – pátek 14. 6. 2019

Předškolní děti pojedou na Kolibu již ráno a budou mít připravený celodenní program s paní učitelkou Margaret a Markétou Z. Děti přiveďte do UMŠ do 8:00 hodin. Pojedeme z autobusového nádraží – nástupiště č. 46 v 9:00 hodin.

S sebou do batohu: pláštěnku, opalovací krém, náhradní oblečení a boty a plastovou láhev.

UMŠ zajistí: jídlo, pití, lékárničku, repelent…

Dejte dětem oblečení a obuv vhodnou do přírody, nezapomeňte na pokrývku hlavy a nedávejte dětem žádné cennosti, peníze ani sladkosti.

Provoz UMŠ bude ukončen ve 14 hodin a děti ze Slunečné a Dešťové třídy odjíždí společně s paní učitelkami na Kolibu objednaným autobusem. V případě, že se neúčastníte programu, vyzvedněte děti po obědě.

Program (uskuteční se za každého počasí):

15:00 hod. zahájení programu

15:10 hod. vystoupení Dešťové třídy

15:20 hod. vystoupení Slunečné třídy

15:30 hod. přídavek Dešťové třídy

15:35 hod. vystoupení Duhové třídy a pasování předškoláků

16:00 hod. Možná přijde i kouzelník???

16:15 hod. Opékání špekáčků rodičů s dětmi (založení ohně)

Po vystoupení přebírají zodpovědnost za děti jejich rodiče.

Rádi bychom společně vytvořili velkou duhu, a proto vás prosíme o oblečení do triček v barvách duhy (tj. červená, oranžová, žlutá, zelená, světle modrá, tmavě modrá, fialová). Všichni rodinní příslušníci (čím více lidí, tím větší duha…)

Občerstvení ve formě špekáčků a pečiva zajišťuje Koliba Březůvky. Pro děti bude k dispozici i pitný režim. Založení ohně bude v režii tatínků – prosíme o přinesení kapesního nožíku na výrobu prutů.

Na místě bude možno zakoupit grilované speciality a saláty.

Odvoz si zajišťují rodiče!

Těšíme se na společné setkání.

Tým UMŠ