pondělí 14. 10. – zahájení individuální logopedické péče

7.10.2019

Vážení rodiče,

na základě orientačního logopedického vyšetření pod vedením log. asistentky Bc. M. Gogelové (se záštitou Mgr. Marcely Ševelové ze SPC), byly vybrány děti k individuální logopedické péči. Jména dětí Vám budou sdělena u vašich kmenových učitelek ve třídách. Tato péče bude probíhat bezplatně, a to vždy v pondělí 1 x týdně.

Individuální logopedická péče bude zahájena v pondělí 14. 10. 2019 (v čase 12:30 – 15:30) – s log. asistentkou Bc. M. Gogelovou. Na každé cvičení si děti přinesou sešit A4 (nelinkovaný), do kterého budou zaznamenány postupy a úkoly pro vyvození hlásky a hlavně úkoly pro domácí práci.

Efektivita logopedické péče spočívá především v každodenním krátkém domácím cvičení. Prosím proto o Vaši spolupráci a nutnost nosit sešit na každé sezení.

Děkuji a těším se na vzájemnou spolupráci.

logopedická asistentka Bc. Margareta Gogelová