Jak se přihlásit do HK Koala:

  • Rezervaci je nutno provést pomocí mailu utb.qocna@seznam.cz, popřípadě telefonicky ne tel: 576 036 015 nebo 576 036 014. Rezervace musí být provedena do 15:00 hodin předchozího dne.
  • Přiveďte dítě v době, kterou jste si rezervovali.
  • Pokud přicházíte poprvé, přineste s sebou také vyplněný, podepsaný a lékařem ověřený „Evidenční list dítěte“ a dokument „Prohlášení zákonného zástupce“.
  • Přineste také s sebou 1x balení vlhčených ubrousků, 1x balení papírových kapesníků v krabičce (viz „Co dítě potřebuje“).
  • Platba za probíhá předem v hotovosti, při předávání dítěte pečovatelce (prosíme, připravte si drobné).

Více informací na tel: 576 036 015 nebo  576 036 014

 

———————————————————————————————————————————

Vážení rodiče,
obracím se na Vás s naléhavou prosbou o spolupráci a společné řešení nepříjemných situacích, které vznikají v souvislosti s tím, že někteří rodiče přivádějí své dítě do mateřské školy nebo do hlídacího koutku ne zcela zdravé. Je pochopitelné, že péče o nemocné dítě může být pro mnohé z Vás organizačně a časově komplikovaná, nicméně abychom se nedostávali do těchto neustále se opakujících situací, Vás upozorňuji, že v žádném případě a za žádných okolností již nebude přijato dítě, u kterého se při předávání projeví známky onemocnění (např. rýma, kašel, nachlazení, vyrážka apod.).
Děkuji všem, kteří svým zodpovědným přístupem přispívají ke vzájemné ohleduplnosti.