Specializujeme se na vzdělávání dětí mladších tří let a jejich adaptaci. Nabízíme rozšířenou výuku angličtiny a skupinovou i individuální logopedickou prevenci. Individuálním přístupem podporujeme děti nadané a rozvíjíme u dětí zájem o vědu a poznání. V nejstarší třídě, která je určena pouze pro 13 dětí, intenzivně připravujeme předškoláky pro vstup do Základní školy.

Maximální kapacita UMŠ je 61 dětí a to ve třech třídách. Jedná se o Slunečnou třídu  (věkově smíšená třída)Dešťovou třídu (věkově smíšená třída) a Duhovou třídu(třída předškolních dětí).

UMŠ Qočna realizuje od 1. ledna 2017 projekt s názvem „Společně poznáváme svět“. Projekt je realizován z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a je spolufinancován Evropskou unií. Bližší informace o projektu naleznete ve vstupní chodbě na vyvěšeném plakátu.

 

Pověřenec pro ochranu osobních údajů: Bc. Borek Jakub, e-mail: info@gdpr-bezpečnost.cz

 

 

Slunečná třída

Dešťová třída

Duhová třída

     
     

 

 

WEBOVÉ STRÁNKY JSOU V REKONSTRUKCI. BERTE, PROSÍM, TEDY INFORMACE ZDE UVEDENÉ JAKO ILUSTRATIVNÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

13.12.2018

pátek 14. 12. Muzeum (Dešťová třída)

Vážení rodiče, v pátek 14. 12. 2018 se zúčastní Dešťová třída vánočního programu v Muzeu jihovýchodní Moravy. Součástí budou i tvořivé dílny. Prosím, přiveďte děti do 7:30hodin (budou snídat v UMŠ) nebo nejpozději do 8:15hodin již nasnídané. Děkujeme za pochopení.

4.12.2018

7.12 cvičení Maty – Slunečná třída

Milí rodiče, v pátek navštíví Slunečná třída Sportcentrum Maty.  Do batůžku dětem prosím nachystejte: obuv na cvičení, oblečení na cvičení, náhradní ponožky a spodní prádlo. Děti přiveďte v obvyklém čase. Děkujeme

3.12.2018

Mikulášská nadílka 4. 12. 2018

Vážení rodiče,    ohledně zítřejší Mikulášské nadílky na Malé scéně došlo k informačnímu šumu a program je pro nás nachystán již od 9:00 hodin!!! Z UMŠ tedy budeme vycházet již po 8 hodině. Přiveďte tedy děti nejpozději do 7:30 hodin, pokud budou snídat nebo do 8:00 hodin nasnídané. Omlouváme se za případné komplikace!Tým UMŠ